Kaip pirkti prekes? 

 

Jūsų patogumui sukūrėme trumpą aprašymą kaip reikia užsisakyti prekes mūsų svetainėje. 


1. Išsirinkite norimą prekę, įdėmiai peržiūrėkite pateiktą informaciją apie ją, pateiktas nuotraukas ir filmuota medžiagą. Jei įsitikinote, jog ši prekė Jums tinkama ir norite ją įsigyti pasirinkite norimą kiekį ir spauskite mygtuką "Į krepšelį". 


Kaip pirkti


 
2. Būsite nukreipti į prekių krepšelį, jis taip pat rodomas naršant svetainėje, dešinėje pusėje. Jei norite pirkti daugiau prekių - spauskite "Tęskite apsipirkimą", jei ne - tuomet "Kitas"3. Jei jau esate registruotas narys mūsų sistemoje dešinėje pusėje įveskite registracijos metu naudotą el. paštą ir slaptažodį, jei ne - kairėje pusėje el. paštą su kuriuo norite prisiregistruoti ir spauskite "Registruotis"

Vyrauja klaidinga nuomonė, jog registracija nereikalinga, ištikrųjų yra priešingai:

- Jos metu reikalaujama tik būtiniausių Jūsų duomenų, reikalingų vykdyti užsakymams

- Jūs gausite visą informaciją apie užsakymą nurodytu el. paštu

- Išliks Jūsų užsakymo duomenys, juos  galėsite peržvelgti vėliau, vykdyti kitas svetainės funkcijas. 


 


4. Registraijos metu yra būtina įvesti tik tuos duomenis, kurie yra pažymėti žvaigždute, tačiau dėl patogesnio bendravimo ir geresnio užsakymo vykdymo rekomenduojame užpildyti visus laukus: Vardas, Pavardė, el. paštas, slaptažodis (niekam neatskleiskite), gim. data, pažymėkite varnele ar norite gauti naujienas iš mūsų. 


Skiltyje "Jūsų adresas" veskite duomenis to asmens, kuris priims siuntinius iš mūsų: jei yra įmonės pavadinimas, vardas, pavardė, adresas, miestas, skype kontaktas, kontaktiniai telefonai. Laukelyje "Priskirkite adresui pavadinimą vėlesniam naudojimui" galite palikti jau esamą reikįme arba įvesti jums labiau patinkančia, pvz: mano adresas, pirmas ar pn. 


Suvedę duomenis spauskite "Registruotis". Su registrcijos duomenimis Jums bus išsiųstas el. laiškas.
 


 


5. Po registraijos arba prisijungimo būsite nukreipti į adresų skiltį, pagal kuriuos bus pristatomos prekės. Jei informaija yra teisinga, spauskite "Toliau", jei ne "Atnaujinti" ir pakoreguokite. 
 


 


6. Šiame žingsnyje turite pažymėti varnelę ant "Aš besąlygiškai SUTINKU su paslaugos sąlygomis ir teikimo taisyklėmis", norėdami jas perskaityti spauskite "Skaityti".


Žemiau pasirinkite norimą pristatymo būdą. Galimi šie variantai:

- Tiesioginis atsiėmimas iš mūsų būstinės Kaune, nemokamas (Prieš atvykstant būtina su mumis susisiekti)

- Pristatymas Lietuvos paštu, kai mokate banku: užsakymams virš 100 Lt - nemokamai, iki 100 Lt - 5 Lt

- Pristatymas Lietuvos paštu, kai mokate Rkiosk, arba Maxima kasose - pristatymo kaina 8 Lt

- Pristatymas per pasiuntinių paštą, kai mokate banku - kaina 12 Lt, pristatymas per 1 d.d.

- Pristatymas Lietuvos paštu, kai norite mokėti gavus prekes, kaina 15 Lt


Pasirinkę Jums tinkamiausią variantą spauskite "Toliau"
 


 


7.  Pasirinkite mokėjimo būdą. DĖMESIO jis turi sutapti su prieš tai pasirinktu pristatymo būdu (jei prieš tai rinkotės Lietuvos paštą, mokant banku, tai ir šiame žingsnyje rinkitės "Mokėti banko pavedimu" ir pn.) Jei norite pakoreguoti pasirinkimus, spauskite "Ankstesnis" 


 


8.  Rodoma Jūsų užsakymo suvestinė, jei viskas teisinga patvirtinkite užsakymą dešinėje esančiu mygtuku. 
 


 


9. Patvirtinus užsakyma dar kartą parodoma suvestinė, pateikiami nurodymai pagal Jūsų pasirinktus pristatymo ir apmokėjimo būdus, šiuo atveju pasirinktas bankinis mokėjimas ir pateikiami nurodymai kaip atlikti pavedimą. 


Visa užsakymo informacija nusiunčiama jūsų nurodytu el. paštu. 


 


10.  Viršutinėje puslapio dalyje paspaudę "Profilis" pateksite į savo vartotojo zoną, kurioje tarp kitų pasirinkimų galite rasti "Istorija ir jūsų užsakymų detalės". Šioje skiltyje rasite visus įvykdytus ir vykdomus užsakymus, jų detales, jei jau prekė išsiųsta, čia galėsite rasti jos sekimo kodą. Apačioje esančia forma galite pridėti norimą informaciją prie užsakymo. Iškilus klausimams susisiekite su mumis. 


PirmasPirmasKrepšelis  

(tuščia)

NUOMA

Šviesos efektų nuoma
Serveriai.lt - hostingo paslaugų lyderisŠviesos technikos forumas | Akvariumų įranga | Idomus tinklapis | Sveikinimai su gimtadieniu | Receptai