pristatymas

Pristatymas Lietuvos paštu

 

Prekės Lietuvoje pristatomos per 2-3 darbo dienas (jei prekės aprašyme nėra nurodyta kitaip)  po atsiskaitymo už jas, arba suderinus kitus atsiskaitymo būdus ir terminus su Klientu asmeniškai. Prekės siunčiamos registruotu paštu, (pageidaujant klientui duodamas jo siuntos sekimo kodas) pristatymo išlaidos priskaičiuojamos užsakymo sumoje. Pasirinkus mokėjimo būdą - atsiskaitymą už prekes pašte, taikomas papildomas 4,5 EUR mokestis, šis atsiskaitymo būdas taikomas užsakymams iki 120 EUR). Klientas įsipareigoja padengti Parduotuvės patirtas su pristatymu susijusias išlaidas, jei prekė neatsiimama per 3 savaites po pristatymo į Lietuvos pašto skyrių, pagal Kliento nurodytą adresą.

 

 

Pristatymas kurjeriu

 

Jei užsakymą įvykdysite ir už jį apmokėsite iki 12 val, užsakytas prekes, kurias turėsime savo sandėliuose, pristatysime jau kitą darbo dieną tiesiai Jūsų nurodytu adresu**. Paslaugos kaina tik  3,5 EUR. Siuntos pristatomos į daugelį Lietuvos miestų ir miestelių, tačiau, dėl pristatymo į atokesnias vietoves - susisiekite su mumis. Svarbu nurodyti tikslų savo telefono numerį, kad kurjeris telefonu galėtų aptarti Jums patogų pristatymo laiką.

Jei pristatymo metu, nieko nebūna namuose arba biure, kurjeris palieka informacinį pranešimą, kur reikia atsiimti siuntą.

Rekomenduojame norimas prekes užsakyti viename užsakyme, kad išvengtumėte papildomų išlaidų, susijusių su kelių užsakymų vykdymu.

 


Išankstinis užsakymas*

 

Užsakydami prekes tokiu būdu Jūs sutaupysite iki 10 % nuo prekės vertės (šį būdą galėsite pasirinkti pildant užsakymą). Prekės pristatymas užtruks iki 25 d.d. Atsiskaitymas tik pavedimu į įmonės saskaitą, užsakymas pradedamas vykdyti, gavus apmokėjimą už prekes.

 

 

 

 

*išankstinis užsakymas yra taikomas tik toms prekėms, prie kurių yra funkcija "Užsakymo tipas"

*svetainės administracija neatsako už trečiųjų šalių pristatymo sąlygų ir terminų nesilaikymą.


PirmasPirmasKrepšelis  

(tuščia)

NUOMA

Šviesos efektų nuoma
Serveriai.lt - hostingo paslaugų lyderis

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių
Šviesos technikos forumas | Akvariumų įranga | Idomus tinklapis | Sveikinimai su gimtadieniu | Receptai